Creatieve Pannenkoeken Dag

Wanneer? Zaterdag 15 oktober

Hoe laat? Van 11.00 tot 15.00 uur

In de herfstvakantie gaan we pannenkoeken versieren met onze kleine bezoekers! De kinderen kunnen aan- schuiven bij één van de verschillende picknicktafels en hier kunnen zij hun pannenkoek versieren en direct opeten.

Het winkelcentrum zal worden voorzien van een aantal prachtig opgemaakte picknicktafels vol met allemaal lekkere versiersels. Er is een showkok aanwezig met een eigen bistrobar en gespecialiseerde pannenkoekenversierders om de kinderen te helpen met hun schitterende creaties. Laat je creativiteit los en maak de mooiste pannenkoeken ooit!

Pannenkoeken maken en versieren is superleuk! Verander ‘m in een dier of maak er iets anders grappigs van. Je kunt het zo gek niet bedenken, jouw pannenkoek kan alles worden wat je maar wilt. Dat wordt smullen!